Ubytování a strava

Strava

Jídlo je domluveno v hospodě Na sýpce, která se nachází přímo v areálu hospitálu. Každý účastník konference si bude moci objednat na pátek a sobotu oběd i večeři. Cena všech jídel je stanovena na 160 Kč (polévka+hlavní chod). Pokud budete mít o jídlo zájem, nezapomeňte to, prosím, zadat při přihlášení. Pokud jste vegetariáni, nezapomeňte nás při přihlášení na tuto skutečnost upozornit. V téže hospodě navíc proběhnou neformální večery, kde budou účastníci moci probírat své ornitologické zkušenosti. V přestávkách programu bude navíc přímo na konferenci připraveno i drobné občerstvení (např. káva, čaj, sušenky).

Ubytování

K dispozici je nyní celkem 78 míst v různých ubytovnách a penzionech v Kuksu. Zároveň je možné přespat na správě Ptačího parku Josefovské louky v Josefově (zde s vlastním spacákem). Vybrat si ubytování je možné opět při přihlášení.  Vzhledem k limitovanému množství lůžek doporučujeme se přihlásit co nejdříve. Pokud se přihlásíte po vyčerpání lůžkové kapacity, nedokážeme Vám ubytování již zajistit (platí přitom, že přihlašování noclehů je možné do 30. 9. nebo do vyčerpání ubytovacích kapacit). K dispozici jsou tyto možnosti:

  1. Hospitál Kuks – přímo v místě konání konference je k dispozici 29 míst (13 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj). Cena: 240 Kč/noc. Toto ubytování je již obsazeno.
  2. Chalupa Kuks – ubytování přímo u hospitálu. K dispozici je 12 míst (4 třílůžkové pokoje). Cena: 400 Kč/noc. Toto ubytování je již obsazeno.
  3. Apartmán Eliška – leží v obci Kuks. K dispozici je celkem 6 míst za 430 Kč/noc.
  4. Šporkův mlýn – se nachází v nedalekých Stanovicích. Celkem je tu k dispozici 31 míst. Cena: 400 Kč/noc.
  5. Ptačí park Josefovské louky – spaní na správě PP, nutné mít vlastní spacák. Cena: 50 Kč/obě noci.

Ve všech typech ubytování jsou k dispozici kuchyňky se základním vybavením (lednička, rychlovarná konvička, mikrovlnná trouba; kromě Šporkova mlýnu jsou kuchyňky vybaveny i nádobím).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *