Ubytování a strava

Občerstvení

Jídlo je domluveno v hospodě Na sýpce, která se nachází přímo v areálu hospitálu. Každý účastník konference si bude moci objednat na pátek a sobotu oběd i večeři. Cena vše jídel by se měla pohybovat mezi 100 – 150 Kč. Pokud budete mít o jídlo zájem, nezapomeňte to, prosím, zadat při přihlášení. Pokud jste vegetariáni, nezapomeňte nás při přihlášení upozornit ani na tuto skutečnost. V téže hospodě navíc proběhnou neformální večery, kde budou účastníci moci probírat své ornitologické zkušenosti. V přestávkách programu bude navíc přímo na konferenci připravené i drobné občerstvení (např. káva, čaj, sušenky).

Ubytování

K dispozici je nyní celkem 78 míst v různých ubytovnách a penzionech v Kuksu. Zároveň je možné přespat na správě Ptačího parku Josefovské louky v Josefově (zde s vlastním spacákem). Vybrat si ubytování je možné opět při přihlášení.  Vzhledem k limitům v množství lůžek doporučujeme, se přihlásit co nejdříve. Pokud se přihlásíte po vyčerpání lůžkové kapacity, nedokážeme Vám ubytování již zajistit. K dispozici jsou tyto možnosti:

  • hospitál Kuks – přímo v místě konání konference je k dispozici 29 míst (13 dvoulůžkových pokojů a 1 třílůžkový pokoj). Cena: 240 Kč/noc.
  • Chalupa Kuks – ubytování přímo u hospitálu. K dispozici je 12 míst (4 třílůžkové pokoje). \cena je 400 Kč/noc.
  • Šporkův mlýn – se nachází v nedalekých Stanovicích. Celkem je tu k dispozici 31 míst (5 míst na jednolůžkovém pokojích, 22 míst na dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, 4 místa ve vedlejším ubytovacím zařízení). Cena je 400 Kč/noc.
  • Apartmán Eliška – leží v obci Kuks. K dispozici je celkem 6 míst za 430 Kč/noc.
  • Ptačí park Josefovské louky – spaní na správě PP, nutné mít vlastní spacák. Cena 50 Kč/obě noci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *